KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7405355
nr 740 5355
Blandteknik
Victor Jernbergh, landskap, signerad 1917, ramens innermått: 43x55
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 februari 2012
kl 17:39:44
9/2 21:32:34